صفحه نخست درباره ما ورود عضویت lanuage icon
پرچم ایران
فارسی
پرچم عربستان
العربي
پرچم انگلیس
English
اموات گرام
list

قوانین و مقررات سامانه قرآن گرام


* در سامانه قرآن گرام میتوانید صفحه شخصی ایجاد و قرآن یار شوید.


* بیوگرافی و مشخصات و پست های ویدئویی و تصاویر قرآنی خود را با سایرین به اشتراک بگذارید.


* کاربران دیگر را میتوانید دنبال کنید و اجازه دهید تا دیگران شما را دنبال کنند.


* برای پست های سامانه میتوانید نظر و دیدگاه خود را ثبت نمایید.


* پست های ارسالی توسط شما، پس از بازبینی و تایید مدیر سایت، منتشر خواهد شد.


* در بارگذاری فایلها باید موارد زیر مورد توجه قرار گیرد:


   1- فرمتهای مجاز برای بارگذاری ویدئو: mp4 می باشد.


   2- فرمتهای مجاز برای بارگذاری تصاویر: gif ، jpeg ، jpg و png می باشد.


   3- حداکثر حجم مجاز برای ویدئوها: 100 مگابایت می باشد.


   4- پستهای در زمینه های مختلف قرآنی و دینی مذهبی و تربیتی مورد تایید می باشد.


 *** تذکر


   کاربر عزیز؛


مسئولیت حقوقی و قانونی پست ها و مشخصات بارگذاری و نشر شده به عهده شما می باشد و سامانه قرآن گرام هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد.


در ارسال پست از تصاویر شخصیتها استفاده نشود. بدیهی است که دراینصورت پست شما تایید نخواهد شد.


 موارد قانونی


در حال حاضر، قرآن گرام پلتفرمی بین المللی و فراگیر است که مخاطبان گوناگون از هر جنسیت و سن و با هر گرایش قومی، مذهبی و سیاسی از آن در هر جای جهان استفاده می‌کنند؛ بنابراین، ما برای احترام به قوانین و هنجارهای جامعه، قوانینی را وضع کرده‌ایم که ضامن آرامش و امنیت روانی، اعتقادی و اجتماعی همۀ کاربران باشد و رعایت‌نکردن این قوانین از طرف کاربران، ممکن است تبعاتی برای کاربر خاطی در پی داشته باشد؛ مانند حذف ویدئو، مسدود شدن موقت یا دائمی امکان بارگذاری ویدئو، قطع دسترسی به صفحه شخصی، دسترسی‌نداشتن به ثبت نظر و گزارش تخلف و نهایتاً در صورت تکرار نقض قوانین، ممکن است منجر به مسدود شدن کامل حساب کاربری شود.


مسئولیت و مدیریت نظارت بر محتوای منتشرشده و نظرات ثبت‌شدۀ کاربران بر عهدۀ مالک حساب کاربری است.


امکان حذف نظرها و پست ها برای کاربر وجود دارد؛ بنابراین مسئولیت محتوای منتشرشده در قرآن گرام متوجه مالک حساب کاربری است.


در صورت مشاهدۀ هر نوع نقض قوانین، قرآن گرام این اختیار را دارد که در هر زمان، حساب کاربری فرد متخلف را برای همیشه یا مدتی مشخص، مسدود کند.


همۀ عواقب حقوقی و کیفری ناشی از رعایت‌نکردن قوانین انتشار محتوا در قرآن گرام، به عهدۀ صاحب حساب کاربری است و هیچ مسئولیتی متوجه سامانه قرآن گرام نیست.


همچنین در تمامی لحظات استفاده از قرآن گرام، به عنوان پلتفرم انتشار محتوای کاربر ساخته لازم است این نکات را مدنظر قرار دهید: از انتشار ویدئوهای تکراری در یک یا چند پست به طور هم‌زمان خودداری کنید. این کار مصداق ایجاد اسپم یا هرزنامه است و کاربر مجاز به انجام این کار نیست.


امکان دانلود و بارگذاری ویدئوهای صفحه های دیگران که مالک معنوی آن محتوا نیست وجود ندارد. در صورت گزارش، ویدئوهای بارگذاری شده از صفحه شما حذف می‌شوند و بارگذاری ویدئو تا مدتی برای شما امکان پذیر نخواهد بود.


سامانه قرآن گرام تابع کلیۀ قوانین موضوعه کشور ایران، به خصوص قانون تجارت الکترونیک است. لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هر یک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی می‌گردد و قابل پیگیری است.


قرآن گرام بستر بارگذاری ویدئو را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است و حق پخش تبلیغات در ویدئوهای بارگذاری شده در سامانه از حقوق قرآم گرام می باشد.


پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدئوهای بارگذاری شده نزد قرآن گرام محفوظ خواهد ‌ماند.


گزارش رعایت نکردن حق نشر را باید از طریق تیکت پشتیبانی برای ما ارسال نمایید تا ما بتوانیم به درخواست شما را رسیدگی کنیم.


ارسال مدارک برای اثبات حق مالکیت ویدیو لازم است و مدارک شما نزد قرآن گرام محفوظ خواهد ماند.


امکان حذف کامل صفحه ، در قرآن گرام وجود ندارد؛ اما می‌توانید از قسمت پروفایل، بخش تنظیمات، نسبت به تغییر و ویرایش ایمیل و تصویر پروفایل و بیوگرافی، اقدام نمایید.


چنانچه صفحه ای تحت هر شرایطی به مدت 3 سال هیچ‌گونه فعالیتی نداشته باشد، ممکن است قرآن گرام دسترسی به حساب کاربری آن کانال را مسدود کند.


ترافیک مصرفی کاربران قرآن گرام، بر اساس سیاست‌های اپراتورهای مختلف اینترنتی محاسبه خواهد شد و قرآن گرام ، تضمینی برای محاسبه ترافیک نیم بها برای کاربران خود نخواهد داشت.


با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سامانه قرآن گرام مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوت و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مؤلفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.